Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Etiketine Dikkat : ŞOK ŞOK! Surviviorda sevişme görüntüleri kameraya takıldı!

133 views
Sponsorlu Bağlantılar

Artık Gerçek’den şok yani adamlar ne yapacaklarını şaşırdılar , Geçen gün’de Hülya Avşar’ın Ölüm Video altında Bir etiketleme yaparak Milletin bilgisayarına virüs bulaştırmışlardı.

Dünyaca ünlü sosyal ağlardan Facebook ne kadar güvenlik önlemini alsa’da bir o kadarda bilgisayar korsanları yeni şeyler deneyerek Facebook kullancılarının Şifrelerini ve kimlik bilgilerini çalmak için bin bir türlü yollara girişiyorlar.

Beni’de Etiketleyen ve bu Sahte Etiketleme ile ŞOK ŞOK! Surviviorda sevişme görüntüleri kameraya takıldı!  etiketi ile facebook kullancılarının dikkatini çekerek bu Linklere girdiğinizde sizinde bilgisayarınız bu Virüsden etkilenerek Virüs bulaşmış olacaktır.

Bizim Milletimiz biraz meraklı olduğu için Merak uyandıran Başlıklar atarak bu sahte etiketleri kullanarak  ulaşmaya çabalıyorlar. Siz siz olun Facebook üzerinden gelen bu Sahte Etiketlere itibar etmeyiniz.

Eğerki itibar ederseniz ve Bu etiketli linkleri açarsanız bilgisayarınızı risk altına atmış olursunuz, Facebook şifrenizi, Kimlik bilgilerinizi üçüncü kişilerin eline vermiş olursunuz ve tehlikeye sokmuş olursunuz.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın