Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Doğum Tarihi Nasıl Düzelir ?

4.177 views
Sponsorlu Bağlantılar

Günümüzde hepimizin bir Facebook adresin olduğu hatta bazıların iki veya üç tane hesabının olduğunu bilmekteyiz. Yeni açtığınız Facebook Hesabında kişisel bilgileri gelişi güzel olarak tam bir şekilde girmediğiniz de bugün başıma geldiği gibi bir arkadaşımın doğum gününü kutladım onun dediği hesabı açarken yanlış girmişim benim doğum gününün geçeli beş – altı ay oldu bunu nasıl düzeltirim ? sorusuyla be konuyu yazma ihtiyacı duydum.

Hesabı oluştururken rast gele girdiğiniz doğum yılı / ay / gün tabi ki sonradan düzeltme imkanı mümkündür. Bunun için aşağıdaki adımları takip ederek Facebook Doğum Tarihini değiştirmeyi yapabilirsiniz.

  • Kapak Resmi altında hemen bulunan Hakkında kısmına giriyoruz.
  • iletişim ve temel bilgiler yazan yere giriyoruz.
  • Doğum Yılı yazan kısımda değişikliği yapabilirsiniz.
  • burada doğum yılını gizleyebilir veya isteğe göre görünürlüğünü sağlayabilirsiniz.

facebook doğum yılı günü nasıl gizlenir

Facebook Doğum Tarih / Yılı Nasıl Gizlenir ?

Ayrıca doğum tarihi , doğum yılı gün veya ayı gizlemek veya kimlerin görebileceğini ayarlamak için hemen sağ tarafta paylaşım butonu ile değiştirebilir ayarlayabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

doğum yılı nasıl değişir facebook , facebook doğum tarihi nasıl değişir , face doğum gününü değiştir , façe doğum tarihi nasıl gizlenir , facebook doğum yılı değiştirme , doğum yılı nasıl gizlenir , doğum tarihini gizleme facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Facebook Doğum Tarihi Nasıl Düzelir ? (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Yanlış doğum tarihiyle ve ismimi kısaltarak açtığım facebook hesabıma giriş yapmanın bir yolu var mı?

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın