Sponsorlu Bağlantılar

instagramda “iletişime geç” butonu nasıl yapılır ?

7.187 views
Sponsorlu Bağlantılar

En çok kullanılan popüler fotoğraf paylaşma uygulaması olan İnstagram kendini yeni gelen güncellemeler ile geliştirmeye devam etmektedir. Bu özelliklerden biride “İletişime Geç” butonu olarak kullanıcıların profillerinde görmüşünüzdür?

instagram-iletisime-gec-butonu-nasil-yapilir

İnstagramda profil yanında gördüğünüz İletişime Geç butonu ile artık kullanıcı ile daha hızlı bir iletişim sağlayacaksınız. Peki iletişime geç butonu nasıl yapılır? Neden benim hesabımda görünmüyor’da yüksek takip edilen kullanıcılarda çıkıyor?

İletişime Geç Butonu yapabilmek ve profilinizde görünmesini istiyorsanız bunun için yapmanız gereken şey Hesabınızı İş Hesabına çevirmeniz olacaktır. Normal İnstagram hesabını iş hesabına çevirdiğiniz de bir çok özelliği’de beraberinde kullanmanız demektir be bunlar arasında neler var?

  • Takipçi sayısını artırmak için verilen ipuçları
  • Gönderiyi kaç kişi gördü gibi istatistikleri görebilirsiniz.
  • Toplam Erişim
  • Takipçiler için hazırlanmış , yaş , cinsiyet hangi saat’de aktif olmuş gibi bir çok veriyi istatistiği kullanabilirsiniz.
  • Müşterilerin sana profilini bir düğmeden doğrudan erişebilmesi için bir telefon numarası , e-posta veya konum ekleme kullanabilirsiniz.
  • Takipçiler hakkında Performans Bilgileri

İnstagram İşletme Profiline Nasıl Geçilir?

Bu özelliği kullanabilmek için Ayarlar > İşletme Profiline Geç > adımlarını ile geçebilirsiniz. Bu özellikler işletmeler için kullanılacağını söyleyelim .

instagram-isletme-hesabi

http://www.hurriyet.com.tr/sosyal-medyada-urun-tanitimina-yuzde-15-vergi-40180597” Hürriyet Haber

Haberlerde Gördüğüm ve okuduğum kadarıyla artık istagram üzerinden yapılan ürün tanıtımları ve reklamlar için vergi alınacağı söylenmektedir bu yeni gelen özellik ile bu iş üzerinden para kazanan yüksek hesaplar bu işletme hesabına zamanla geçiş yaparak vergi ödeyebilirler diyerek bir var sayımda bulunuyorum tabi ki taktir hakkı sizin…

Arama Tags & Etiket ;

instagram iletişime geç butonu oluşturma , instagram iletişime geç butonu nasıl yapılır , instagram iletişime geç düğmesi nasıl yapılır , instagram iletişime geç Android , instagram iletişime geç iphone , instagram profilinde iletişime geç düğmesi nasıl , işletme hesabına nasıl geçilir , işletme profiline nasıl geçilir , işletme hesabı oluşturma instagram

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagramda “iletişime geç” butonu nasıl yapılır ? (3 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın