Sponsorlu Bağlantılar

VLC Media Player Kısayol tuşlarını özelleştirme

90 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda vlc media player kontrol tuşları diğer adıyla vlc kısayol tuşları nasıl kişileştirilir bunu yazımızda sizlere anlatmaya çalışacağız.

Daha önceki konularımızda sizlere vlc player de sık kullanılan kısayol tuşları nelerdir, hangi tuş ne işe yarar bununla ilgili yazımızı paylaşmıştık. Bu sefer sizlere sık kullanılan tuşlara görev atama, özelleştirmenin nasıl yapılacağına dair bilgi aktaracağız.

Varsayılan tuşların yerine kendinize göre istenilen bir tuşu atayabilirsiniz. Böylece klavyede elinize yatkın olan tuşlarla hızlı, pratik olarak kullanım kolaylığı sağlanabilir.

VLC PLAYER KISAYOL TUŞLARINA GÖREV ATAMA

Tuşlara yeni kısayol tuşu atama yapabilmek için ilk önce programı çalıştıralım sonra aşağıda adımlarla tuşlara yeni fonksiyon atayalım.

  • Araçlar
  • Ayarlar
  • Kısayol tuşları

Yukarıda menülerle ilerlediğinizde vlc kısayolu değiştirmek için paneli açıyoruz. Buradan hangi harfe hangi görevi atamak istiyorsanız o görevin üzerine gelerek değiştirebilirsiniz. VLC PLAYER kısayol tuşu atamak bu kadar kolaydır.

Tavsiye Yazı: vlc player altyazı gömme

Konumuzla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden sorunlarınızı, hatalarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın