Sponsorlu Bağlantılar

instagram profil yazısını ortalı yazma?

8.780 views
Sponsorlu Bağlantılar

sizi takip eden veya takipçisi olduğunuz instagram kullanıcılarının profillerini mutlaka ziyaret etmişinizdir. Profilini gezdiğiniz kişilerin profil yazılarının ortalı yazıldığını görmüşünüzdür.

peki profil yazıları nasıl olur da ortalı yazılır? nasıl yazıları ortalı yazabiliriz ? işte tam burada uygulamaları takip ederek profil yazılarını ortalı bir şekilde yazabilirsiniz.

instagram profil yazı nasıl ortalanır

instagram profil yazısı ortalama yani biyografi yazısını ortalı yazmak için görünmeyen karakter kullanmak gerekmektedir. Bu karakteri ne kadar boş koyarsanız o kadar boşluk kullanmış olacaksınız.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀

yukarıda boşluktaki kodu yazınız önüne kopyalayabilirsiniz. bu kod sonrası yazınızı yazarak instagram profil yazısı önüne boşluk atmış olursunuz. veya “http://freetexthost.com/czfwcruz5y” adresi üzerinden ulaşacak yazı önündeki kodları kopyalayarak instagram profil yazısı önünde kullanarak boşluk bırakabilirsiniz.

Bu işlemi aslında web sitesi üzerinden giriş yaparak profil düzenleme kısmından ve biyografi yerine yukarıdaki ayraç kısmından kodu kopyalamanız yeterli olacaktır. Örnek Resimde olduğu gibi instagram profil yazısını ortalı görünümünü sağlayacaksınız.

Ayrıca Beni Takip etmek için : @admocut  adresini kullanabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

instagram profil yazısı nasıl ortalanır , instagram profil yazılarını ortalı yazma , instagram biyografi yazısı nasıl ortalı yazılır , açıklama yazılarını ortalı şekilde yazma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın