Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Canlı Yayın Bildirimleri Nasıl Kapatılır ?

848 views
Sponsorlu Bağlantılar

Canlı yayın uygulaması olan Periscope rakip olan Facebook Canlı Yayın Özelliği ile telefonun kamerasını kullanarak Facebook üzerinden canlı olarak yayın yapabiliyorsunuz yaptığınız canlı online yayınları , Facebook arkadaşlarınız direk olarak izleyebilmekte ve canlı yayın sonrası bu görüntüler duvarınızda kalmaktadır ve daha sonra tekrar tekrar izleme imkanı sunmaktadır.

Daha önceki konumuzda Facebook Canlı Yayın Nasıl Yapılır ? bunun üzerinde durmuştuk bu konumuzda ise takip ettiğin arkadaşlarınızdan biri canlı yayın yaptığında gelen bildirimdir. Canlı yayın yapmaya başladığında gelen bildirim nasıl kapatılır? bununla ilgili olarak siz takipçilerime bilgi vermek istiyorum.

Zamanla canlı yayın yapılırken gelen bildirimleri bir gün canınız sıkılınca kapatmak olacaktır .

Facebook canlı yayın bildirimleri nasıl kapatılır ? 

canli-videolar-bildirimi

Ayarlar > Bildirimler > Facebook üzerinde > Canlı Videolar bu kısımda ayarları tercihinize göre ayarlayabilirsiniz , bildirimleri açabilir veya canlı yayın bildirimlerini bu kısımdan kapatabilirsiniz . Sık sık bildirim geliyorsa bu şekilde kapatarak bildirim almayı engellemiş olacaksınız.

Arama Tags & Etiket ;

facebook canlı yayın bildirimleri nasıl kapatılır , facebook canlı yayın bildirim kapatma , facebook canlı yayın bildirimlerini kapatma mobil , canlı yayın bildirimleri , android , İphone , İOS , Tablet , samsung , lg , htc , canlı yayında gelen bildirimler nasıl kapatılır

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın