Sponsorlu Bağlantılar

Eski Fotoğraflar İnstagram Hikayesine Nasıl Eklenir.?

1.935 views
Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram kullanıcı sayısı bakımından rakamsal olarak sayısı 500 milyon kişiyi geçtiği belirtilmektedir. Gün geçtikte kullanıcı sayısı artan mobil uygulamada kendini yeni güncellemeler ile geliştirmektedir. Son güncellemeler de ise hikayem kısmında yaşanmaktadır.

Snapchat özelliği gibi 24 saat süre ile çektiğiniz videolar geçici olarak paylaşılmaktadır. Bununla birlikte çekilen videoların yanı sıra film rulosunda daha önceden çekilen fotoğrafları da paylaşılmasıdır. Bu anlatımda telefonda kayıtlı eski resimler hikayede nasıl paylaşılır?

instagram-hikayede-fotograf-paylasma

Akıllı telefonlarda daha önceden çekilen kayıtlı fotoğrafları intagram hikayem bölümünde paylaşabilmek için 24 içinde çekilen bir resmi paylaşım sunulmaktadır. eski resimleri tekrar paylaşmak için eski resmi tekrar telefona kayıt edebilirsiniz veya ekran görüntüsü çekebilirsiniz böylece 24 saat içinde telefona kayıt ettiğiniz fotoğrafı hikaye kısmında paylaşırsınız. 

İnstagram hikayem bölümünde ekranı parmağınızla hafifçe yukarıya doğru çektiğinizde film rulosunda kayıtlı resimleri veya videoları göreceksiniz seçtiğiniz resmi tekrar instagram hikaye kısmında kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

eski fotoğrafları hikayede paylaşma , film rulosunda fotoğrafları hikayede paylaşma , telefonda kayıtlı fotoğrafları instagram hikayede paylaşma , ipad’de kayıtlı fotoğrafları instagramda paylaşma , hikayeye fotoğraf ekle

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın