Sponsorlu Bağlantılar

Facebook canlı yayın bildirimleri gitmiyor?

5 views
Sponsorlu Bağlantılar

Facebook canlı yayın bildirimleri nasıl kapatılır? konusunda bir çok yazı okumuşsunuzdur, bu konumuzda ise farklı bir yazı ile karşınızdayız facebook canlı yayın bildirimleri gitmiyor konusunda sizlere gelen sorulara cevap vermeye çalışacağız.

Bildiğimiz gibi Facebook‘da kullanıcı canlı yayına geçtiğinde diğer Facebook arkadaşlarına bir bildirim gitmektedir, Şu kullanıcı canlı yayına geçti diye bildirim alarak o kişinin yayınlarını izleyebilirsiniz. Eğer canlı yayın bildirimlerini almak istemiyorsanız bildirim üzerine gelerek o kişinin canlı yayın bildirimlerini kapatabilirsiniz.

Fakat genel olarak Android işletim sistemli telefonlarda canlı yayına geçildiğinde bildirim gitmediği söz konusudur, peki canlı yayın bildirimi neden gitmiyor? 

Facebook Canlı Yayın Bildirimleri ;

Android işletim sistemli telefonda canlı yayın bildirimi için, telefonda canlı yayına geçtiğiniz’de bu yayını kimlerin görebileceği ayarını değiştirmeniz gerekecektir, Canlı yayına başlamadan hemen önce ayarlardan “Herkes” kısmını açabilirsiniz Böylece canlı yayın bildirimini herkes görebilecektir. 

Facebook Canlı Yayın Nasıl Yapılır?

Facebook Canlı Yayın Bildirimleri Nasıl Kapatılır?

yukarıda sizler için hazırladığımız konuları ayrıca inceleyebilirsiniz, canlı yayın yapma, canlı yayın bildirimleri nasıl kapatılır, bu konuları ayrıca incelemesini yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın