Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Canlı Yayın Akış Nasıl Yapılır?

4.321 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda Facebook ile canlı yayın nasıl yapılır? konusu hakkında bilgi vereceğim. Facebook yeni özelliği olan Livestream on Facebook özelliği hakkında bilgi vereceğim. Canlı yayın yapabileceğiniz bir uygulama ile ‘https://apps.facebook.com/livestream/‘ Bu uygulama ile canlı yayın yapabilmektesiniz.

livestream on facebook

Canlı yayını genelde , Siyasetçiler , Ünlü kişiler , müzisyenler kullanmaktadır. Bunun için ilk önce bir livestream hesabınızın olması gerekmektedir. ‘http://livestream.com/‘ adresinden bir hesab açıyorsunuz daha sonra servis erişim izni vererek yukarıda adres ile bir sayfa oluşturuyorsunuz ve canlı yayına başlıyorsunuz.

Diğer bir Seçenek ise Bu hesap için Giriş yaptığınızda Facebook hesabınız ile ilişkilendirme yaptığınızda entegre etmiş olacaksınız.

Arama Tags & Etiket ;

Facebook Livestream nasıl kullanılır , Facebook canlı yayın yapma , facebook görüntülü yayın yapma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Facebook Canlı Yayın Akış Nasıl Yapılır? (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Ben normal program uzerinden degil chrome yada benzeri programlar uzerinden giris yaptigimda canli yayinlari goremiyorum

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın