Sponsorlu Bağlantılar

Facebook bu sayfa kullanıcı adı almaya uygun değil

1.326 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Facebook’da farklı bir sorun ve bunun hakkında çözüm önerilerini vermeye çalışacağız. Bu sorunumuz “facebook bu sayfa kullanıcı adı almaya uygun değil” uyarısı ve bu uyarı sorunu nasıl giderilir? Bunu anlatacağız.

Kendi adınızla Facebook sayfayı açmayı düşünüyorsunuz fakat kendi adınızla sayfa adını almaya çalışırken veya herhangi bir farklı isim ile facebook kullanıcı adı almaya çalıştığınız da “facebook bu sayfa kullanıcı adı almaya uygun değil hatası” verebilir.

Bu sorunun en önemli kaynağı alacağınız isim ile daha önceden bir kayıt oluşturulmuş olmasıdır. Bu önceki kayıt olduğu için size bu tür uyarı mesajı vermektedir. Daha önceden alınmış olan kullanıcı adının olması nedeniyle size hata mesajı verecektir.

Bunun için önceden kullanılmayan isimleri denemek suretiyle bu problemi ortadan kaldırmak gerekecektir. Bazen bun sorun Facebook tarafından sistemsel bir hatada olabiliyor. Bunun yanında takipçi sayısı belli bir sayının üstünde olması gerekiyor. Beğeni sayısı 25 üstünde olup olmadığını dikkat ediniz. Bu sorun hala devam ediyorsa.!

Facebook bu sayfa kullanıcı adı almaya uygun değil sorunu çözümü için Facebook bir ticket açmanız gerekecektir. Bunun için Facebook Yardım Merkezi üzerinden erişim sağlayarak geri bildirimde bulunabilirsiniz.

Sayfa kullanıcı adı nasıl değişir?

Facebook’da sayfa ismini değiştirmek için izleyeceğimiz adımlar olarak şunu takip ederek gerçekleştirebilirsiniz.

  • Sayfanız
  • Hakkında
  • Kullanıcı Adı ( Düzenle )

Yukarıda adımları takip ederek kullanıcı adını değiştirmek için sayfanızın ismini yeniden düzenleyebilirsiniz. Bu konumuzda facebook bu sayfa kullanıcı adı almaya uygun değil hatası ve bununla alakalı çözüm önerileri vermeye çalıştık. Bununla ilgili sorularınız için sayfamızın altında yorumlar kısmından veya soru & cevap sayfamızdan tüm sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın