Sponsorlu Bağlantılar

Fabrika Ayarları Nedir – Fabrika Ayarına Dönersem Ne olur?

2.760 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kullanmış olduğum telefonum Samsung S4 , sık sık donma sorunu yaşadığım için telefonu fabrika ayarlarına geri döndürmek istiyorum bu yüzden Fabrika Ayarı Nedir? eğer telefonumu sıfırlar isem neleri kayıp ederim yani neleri silerim yardımcı olur musunuz?

Telefonu ilk aldığınız ilk gün gibi olmasını istiyorsanız , telefonu fabrika ayarlarına geri getirebilirsiniz. Bununla birlikte telefon’da bulunan kişisel bilgileriniz yani telefon rehberindeki isim ve numaralar , resim , fotoğraf , video ,müzik gibi dosyaları , telefona yüklediğiniz uygulamaları , tema gibi bir çok şeyi kaybedersiniz.

Bu yüzden telefona sıfırlama , yani fabrika ayarına geri getirmek için ilk önce yapacağınız şeyler , telefonun içeriği , rehber ve dosyaların bir yedeğini mutlaka alınız . İphone kullananlar için İcloud veya itunes üzerinden yedeğini mutlaka alınız. Samsung telefon için , dosyalarınızı bilgisayarınıza veya telefon kartına yedeğini alınız , telefon rehberini için Samsung veya Android işletim sistemi kullananlar için telefon rehber yedeği nasıl alınır? konusunu inceleyerek konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

fabrika ayarı nedir , fabrika ayarları nedir ,  fabrika ayarlarını sıfırlama nedir ,  telefon fabrika ayarları nedir , telefonda fabrika ayarları nedir ,  iphone fabrika ayarları nedir , android fabrika ayarları nedir ,

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın