Sponsorlu Bağlantılar

Eski tabletler nasıl değerlendirilir

295 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda eski tabletleri değerlendirme konusunda ufkunuzu açacak püf noktaları sunacağız. Benimde bir tane kullandığımız eski tabletim üzerinde nasıl değerlendirebilirim konusunda kendime göre geliştirdiğim teknikleri sizler için paylaşacağız.

Evinizde, ofisinde eski kullanmadığınız atıl durumda tabletiniz ile neler yapabilirsiniz, nasıl değerlendirebilirsiniz? Bunun için biraz hayalinize de kalmış bir şey diyebiliriz. Bunun için aşağıda işinize yarayan işlerde kullanabilirsiniz.

KULLANILMAYAN TABLETİ DEĞERLENDİRME

Dolabınızda, çekmecenizde kullanmadığınız tabletinizi en iyi şekilde değerlendirmek için benim tavsiyem olarak;

  • Youtube müzik dinlemek için birebir bilgisayarımda çalışırken arka planda hem müzik dinlemek hem de klip izlemek için kullanabilirsiniz.
  • TV izleme olarak kullanabilirsiniz. Birçok televizyon kanalına ait uygulamalar mevcuttur. Benim en çok kullandığım Turkcell TV+ uygulaması diğer TV uygulamalarını yüklemek suretiyle eski tabletinizi bir televizyona dönüştürebilirsiniz.

  • E-Kitap olarak kullanabilirsiniz. Gazete ve Dergileriniz yanı sıra e-kitap olarak da kitap okumak için kullanabileceğiniz ideal bir yöntem olarak değerlendirebilirsiniz.
  • Çocuklarınız için bir oyun kutusuna dönüştürebilirsiniz. Ücretsiz veya ücretli olarak indirebileceğiniz oyun uygulamaları ile çocuklarınıza oyun oynaması için kullanabilirsiniz.

Yukarıda en çok kullandığımız işleri sizler için verdim. Birde eski tableti değerlendirmek için neler yapabiliriz farklı teknikler için şunu deneyebiliriz.

TAVSİYE VİDEO;

Güvenlik Kamerası olarak değerlendirebilirsiniz. Bunun ücretli ve ücretsiz uygulamalardan yararlanabilirsiniz. Bunun için manything ve alfred.camera uygulamaları ile tabletinize kuracağınız bu uygulama ile uzaktan bu uygulama üzerinden evinizi, bahçenizi ve birçok noktayı inceleyebilirsiniz.

Eski kullanılmayan tabletleri değerlendirmek için tamamen sizin ufkunuzla alakalıdır. İşinize göre, zevkinize göre, hobilerinize göre kullanım şeklinizi oluşturabilirsiniz.

Tavsiye Yazı; Apple Yardım ve Destek Hattı

Eski tabletlerini atmayarak bu şekilde değerlendirebilirsiniz. Sizleriniz de bu yazımıza katacağınız, ilave edeceğiniz başlıkları yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın