Sponsorlu Bağlantılar

eSİM destekleyen Telefon Modelleri

58 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda e-sim kart desteği olan telefon modelleri nelerdir, hangi telefon modelleri eSIM destekler bunları sizlerle paylaşacağız.

Daha önceki konularımızda eSIM nedir bununla ilgili olarak merak eden kullanıcılarımıza destek vermeye çalışmıştık.

Tümleşik kart veya gömülü kart olarak teknolojiye yeni yeni adım atan telefon üreticileri, beyaz eşya üreticileri bu teknolojiye önem vermeye başladı.

Artık operatörlerin fiziksel kart olarak değildi cihazın içinde gömülü olarak gelen eSIM karta yükleme yaparak kullanılacaktır. Hattı eSİM teknolojisi ile artık internet kullanımı ile de uzaktan cihazlarınızı kontrol bile edebileceksiniz.

Yaygın olarak kullanılması amaçlanan bu teknolojiye Türkiye’de eSIM Vodafone olarak ilk kullananlar arasında ismini yazdırdı.

Bu teknolojiyi şimdilik destekleyen telefon marka, modelleri hangileridir? Hangi telefon modelleri eSIM desteği vardır bunları aşağıda vereceğimiz listede bulabilirsiniz.

Unutmayın bu makalemizi yazdığımızda destekleyen telefon modelleri bunlardı fakat gün geçtikçe eSIM desteği artacağı için listeyi zaman zaman güncelleyeceğiz.

E SIM DESTEĞİ OLAN TELEFON MODELLERİ

SAMSUNG telefon markasında E SIM desteği olan modeller şimdilik bunlardır. İlerleyen zamanlarda bu modeller artacaktır.  Note20, Note20U, Z Fold2 bu modeller şuan eSIM desteği olan modellerdir.

APPLE iPhone Xs, Xs Max, Xr ,11, 11 Pro, 11 Pro Max, SE 2020 modelleri e SIM kart özelliğini destekleyen marka ve modelleridir.

Unutmayınız telefon modellerinin desteklediği gibi Turkcell, Vodafone, Turk Telekom operatörlerinin de destek vermesi gerekmektedir. Bunun için şuan Vodafone E-SIM desteği vermektedir.

Bu konumuzda e SİM özelliğini destekleyen telefon modelleri hangileridir, hangi telefonlar e SIM desteği vermektedir bunu vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle paylaşabilirsiniz. KOD:2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın