Sponsorlu Bağlantılar

Casper Via T18-W format nasıl atılır

95 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Casper Via T18-W format atma konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce birkaç ipucu verdikten sonra Casper Via T18-W sıfırlama işleminin anlatımına geçeceğiz.

Bilindiği gibi en çok formatlama işlemi virüslerden, donma, takılma, ikinci el satışı ve teknik servis öncesinde genel olarak cihazların içi sıfırlanmaktadır.

Casper Via T18-W formatlama işlemine başlamadan önce cihaz içinde fotoğraf, video, notlar, telefon rehberi ve tüm önemli verilerin yedeğini almayı ihmal etmeyiniz.

ANDROİD TELEFON REHBERİ NASIL YEDEKLENİR

Casper Via T18-W silme işlemi öncesinde rehberi yedekleyin ve telefonun şarj durumunun %50 seviyesinin altında olmadığından emin olunuz ve gerektiğinde şarja takılı olarak cihazı sıfırlayınız.

Casper Via T18-W hard reset atma işlemine başlamadan yedekleme ve şarj durumu kontrol ediniz. Şimdi cihazın içinde tüm bilgileri silmek için iki farklı yöntemle gerçekleştireceğiz.

Casper Via T18-W NASIL FORMAT ATILIR

İlk adım telefonun içinde menüleri kullanarak cihazın içinde verileri silmeye geldik. Bunun için Ayarlar > Genel > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika verilerine sıfırla > telefonu sıfırla > Sil yukarıda adımları kullanarak cihazın içindeki tüm verileri silebilirsiniz.

Telefonun içinde menüleri kullanarak cihazları temizlemiş olacağız. Böylece fabrika çıkışına geri döndürebiliriz.

Casper Via T18-W NASIL SIFIRLANIR

Casper Via T18-W fabrika ayarına geri almak için telefonun üzerinde yer alan fiziksel tuşları kullanarak cihazı eski ayarına geri alacağız. Aşağıda vereceğimiz adımları uygulamak suretiyle işlemi gerçekleştirelim.

  • Telefonu kapalı konuma alın
  • Telefonun sesini kısma tuşu + güç tuşu birlikte basıyoruz.
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirin
  • Factory Hard Reset
  • Erase all user data & Restore default settings

Bu adımlarla telefon yeniden başlayacaktır. Böylece bu işlem esnasında cihazın içindeki tüm bilgiler sıfırlanmaktadır.

TAVSİYE VİDEO;

İşlem esnasında telefonun üzerinden hiçbir parça sökmeyin ve işlemi yarında kesmeyiniz. Doğabilecek zararlardan tarafımız sorumlu değildir. Casper Via T18-W fabrika ayarlarına geri alma işlemi hakkında sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle sorularınızı paylaşabilirsiniz. KOD:2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın