Sponsorlu Bağlantılar

En iyi wordpress randevu { rezervasyon } eklentisi

1.397 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bir web sayfanız, siteniz var? müşterilerinize doğrudan destek vermek hatta bir işletme sahibi iseniz rezervasyon talebi bile alabileceğiniz wordpress randevu eklentisi kullanabilirsiniz. Aynen hastanelerde bir doktor’dan online randevu, otel rezervasyon vb. alabileceğiniz gibi wordpress tabanlı sitenize randevu eklentisi kurarak kullanabilirsiniz.

WordPress randevu eklentisi olarak kullanabileceğiniz bir çok eklentiler mevcuttur. Bu eklentiler nelerdir? Rezervayon eklentileri aşağıda vereceğimiz listeden bulabilirsiniz.

WordPress Randevu ( Rezervasyon ) Eklentisi ;

1- BirchPress Scheduler ;  ( BirchPress Zamanlıyıcı ) bu eklentinin birde deneme yani demo’yu kullanabileceğiniz birde link adresi vardır. “https://demo.birchpress.com/” adresi üzerinden kullanabilirsiniz. Kullanıcı adı ve Parolası demo / demo dur.

2- Booking WordPress Plugin ; Rezervasyon Takvim Eklenti ile wordpress tabanlı sitenizde kullanabilirsiniz. Bu eklenti sayesinde online randevu işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. “https://wordpress.org/plugins/booking/” adres üzerinden erişebilirsiniz. Bu sitenin demo‘sunu “http://wpbookingcalendar.com/demo/” adresi üzerinden bularak kullanabilirsiniz.

3- Appointments Plugin WordPress ; Ücretsiz kullanabileceğiniz rezervasyon eklentisi olarak Appointments plugin kullanabilirsiniz. “https://wordpress.org/plugins/appointments/” adresi üzerinden bu eklenti ile ilgili gerekli detaylı bilgilere sahip olacaksınız.


4- WP Simple Booking Calendar ; bir başka wordpress randevu eklentisi olarak kullanabileceğimiz tavsiye, önerdiğimiz eklenti Simple Booking Calender eklentisidir. “https://tr.wordpress.org/plugins/wp-simple-booking-calendar/” adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

5- Gravity Forms Directory ; Bir diğer wordpress online randevu eklentisi olarak kullanabileceğimiz rezervasyon eklentisi için bu eklentiyi önerebiliriz. “https://tr.wordpress.org/plugins/gravity-forms-addons/” adresi üzerinden bu eklentiyi tedarik edebilir ve gerekli detayları alabilirsiniz.

Yukarıda saydığımız 5 ( beş ) eklenti ile wordpress tabanlı sitelerinize kurulum yapabilir ve kullanabilirsiniz. Bununla ilgili kullanılan randevu eklentileri genel olarak aynıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın