Sponsorlu Bağlantılar

En iyi oyuncu klavyesi 2020

285 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda sizlere en iyi oyuncu klavyesi markası olarak hangilerini tavsiye edebiliriz, kaç TL aralığında olabilir bununla ilgili olarak bilgiler vermeye çalışacağız.

2019 yılının son aylarından 2020 yılına geçeceğimiz şu günlerde elinizde bütçe ile en iyi hangi klavye alınabilir bunun arayışına girebilirsiniz. Size nasıl bir klavye lazım? Mekanik, kablosuz veya ekonomik bir klavye mi gerekiyor?

İlk önce bunun tespitini yapmanız gerekecektir. Bundan sonra bu ölçütte fiyat aralığı ne olacak buna karar vermek gerekecektir.

Bunun için bu kriteri göz önünde tutarak 2020 en iyi klavyeleri araştırma işine girebilirsiniz. Bizde sizler için bazı iyi klavyeleri bütçenize göre belirlemeniz için öneriler sunmaya çalışıyoruz.

Evinizde, işyerinde, ofisinizde kullanmak için pahalı bir klavye almanıza gerek yok ama sizde oyun hastası iseniz mutlaka iyi bir klavyenizin olmasını istersiniz. Bu kadar pahalı klavyeye para vermek değer mi? Bunu sizin taktirinize bırakarak $180 civarında olan en iyi oyuncu klavyesi olarak sizlere aşağıda klavyeler söyleyebiliriz.

Corsair K70 RGB Mk.2 bu klavye genel olarak en iyisi diyebiliriz. Fiyatı pahalı olması dışında kullanılan malzeme, fonksiyonları olarak en verimli klavyedir. 17.2×6.5×15 inç boyutlarında olan klavyede tasarım, faydalı extra özellikleri ve anahtar değiştirme seçimi ile ön plandadır.

Kompakt tasarımı, geri al tuşu, sınırlı aydınlatma ve ucuz olması ile birlikte kullanabileceğiniz klavye olarak 17.6×5.8×1.5 inç boyutu ile Turtle Beach impact 100 klavye tavsiye edebiliriz.

En iyi mekanik oyuncu klavyesi olarak Razer BlackWidow Elite klavyesini tavsiye edebiliriz. Oyun performansı, tasarımı 17.5×6.5×1.7 inç tasarımı ile kullanabileceğiniz bir klavye türüdür.

En iyi klavye tasarımı ile Roccat Vulcan 121 Aimo klavyesi ayrıca 2020 klavye tavsiyemizde yerini almıştır. 18.2×9.3×1.3 inç boyutu ile kullanabileceğiniz klavyedir.

2020 yılı en iyi oyuncu klavyesi olarak yukarıda verdiğimiz tavsiyedir. Konumuzun başında dediğimiz gibi bütçenize, kullanım için kablolu, kablosuz, ekonomik klavye tercihi tamamen size kalmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın