Sponsorlu Bağlantılar

EBA Puanlama Sorunu

82 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda EBA puanlama sorunu ve bununla ilgili olarak çözüm önerilerini vermeye çalışacağız.

Sizlerden gelen sorulardan birinde “EBA’da kütüphaneden izlediğim videolardan puan vermiyor, puan alamıyorum, öğretmenin gönderdiği video izledikten sonra puan alamıyorum sorunu yaşıyorum bu sorun nasıl çözülür? Bununla ilgili bir çözüm önerisi var mı konusunda cevaplar vermeye çalışacağız.

Bu sistemin biraz yeni olması nedeniyle bazı aksaklıkların yaşandığı doğrudur. Bu aksaklıklar arasında ses sorunu, hata kodları, güncelleme sorunları yanında puanlama sorunu da yaşanabilmektedir. Bu sorun genel olarak EBA ( Eğitim Bilişim Ağı ) tarafından oluşan problemlerdir.

Hiç puan vermiyor sorunu genel olarak EBA sistemlerinden kaynaklı olduğu için sizin tarafınızdan yapılacak pek bir şey yoktur. Bununla birlikte aşağıda şu işlemleri yaparak tekrar kontrol etmenizi öneririz.

Telefonda EBA TV uygulaması önbelleği siliniz. Ayarlar > Uygulamalar > EBA > Önbellek temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

TAVSİYE YAZI; Eba Tv Canlı Yayın Sorunu

Bilgisayar üzerinden giriş yapıyorsanız Bilgisayar cache bellek temizleme işlemini inceleyebilirsiniz. Bu adımları denediğiniz tekrar sonucu kontrol için uygulamaya giriniz tekrar deneyiniz. Puan verip vermediğini kontrol ediniz.

Eğer sonuç değişmediyse o zaman EBA TV sistemlerinde yaşanan problemler nedeniyle yaşanmaktadır. Sorunun çözülmesi düzelmesi için beklemeniz gerekecektir.

Bu yazımızda EBA Puanlama sorunu, puan vermiyor hatası ve çözümü hakkında bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili olarak sorular için yorumlar sekmesini kullanarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın