Sponsorlu Bağlantılar

Dini Semboller ☥ ☦ ☧ ☨ ☩ ☪ ☫ ☬ Simgeler Nasıl Yapılır?

46.247 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konumuzda Bilgisayar klavyesi kullanarak Dini İşaretler , Dini Semboller nasıl yapılır bununla ilgili bilgi aktaracağım. Dini Simgeler , Dini materyaller arasında neler yapacağız bununla ilgili olarak hemen bilgi vermeye çalışacağım.

Müslümanlık , İslam Dini Simgesi Olay Hilal , Ay yıldız  ☪ işareti  , Hıristiyanlığın en önemli simgesi Haç ☩ İşareti , Museviliğin ve Yahudi en önemli işareti Davud’un Yıldızı ( altı köşeli yıldız ) veya David star emoji ? , ✡ ve yedi kollu Şamdan ? simgeleridir.

Ortodoks işareti ☦ , bilgisayar klavyesinde yapabileceğiniz gibi ayrıca akılı telefonlarımızın samsung , iphone veya diğer android ve ios sistemlerinde emoji klavye yapabilirsiniz. Dini Sembolleri klavyede nasıl yaparız?

dini-semboller-nasil-yapilir-klavyede

Windows 10 , Windows 7 ve diğer windows sürümlerde ascii kod tablosunda bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Başlat > Tüm Programlar > Donatılar > Sistem Araçları > Karakter Eşlem adımlarını takip edebilirsiniz.

turk-bayragi

yazı tipini Ms Gothic olarak ayarlayın ve bu tablo üzerinden dini işaretleri kolaylıkla bulabilirsiniz ve istediğiniz işareti kullanabilirsiniz.

Ayrıca Emoji Kütüphanesi üzerinden istediğiniz tüm materyallere sahip olabilirsiniz. Diğer Dini sembolleri arama yerine yazarak bulabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

dini semboller , dini simgeler , dini işaretler , islam işareti , islam simgesi , islam sembolü , müslümanlık işareti , müslümanlığın simgesi , hristiyanlık simgesi , hristiyanlık sembolü , hristiyanlık işareti , yahudilik işareti , yahudilik simgesi , yahudilik sembolü , musevilik , ortodoks işareti nasıl yapılır klavyede, budism , buddhism , judaism menorah , trident of shiva , shinto , bahai faith , taoism , daoism

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Dini Semboller ☥ ☦ ☧ ☨ ☩ ☪ ☫ ☬ Simgeler Nasıl Yapılır? (2 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın