Sponsorlu Bağlantılar

H.D.D Sürücüleri kendi kendine açılıyor Sorunu

1.210 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar virüsleri her zaman başa bela olmuştur işletim sistemi dosyalarına zarar vermesi veya silmesi ile oluşan hatalar , tarayıcıya yerleşen virüsler nedeniyle ekranda rast gele görünen reklamlar veya bilgisayarda herhangi bir işlem yaparken program açarken , film veya video izlerken durup dururken kendiliğinde açılan harddisk sürücüleri bunların başlıca nedenleridir.

bilgisayar-problemleri-nasil-cozulur

Bilgisayar > içinde C: veya D: bölümlerini sanki biz açıyormuşuz gibi kendiliğinden açılıyor olması hemen akıllara virüslü mü? sorusunu getirmektedir. hdd kendi kendine açılıyor ise bunun nedenlerinden ilk başta geleni sabit disk virüslü olmasıdır. Bunun için bilgisayarınızı ComboFix Programı ile taratma’da yarar vardır. Bilgisayarınızın hangi bölümü açılıyorsa o bölümle ilgi virüs taraması yapınız.

Diğer bir önemli konu harddisk bozuk olmasıdır. Eğer sabitdisk sorun yaşıyorsanız bu bir ihtimal yapabilir , HDD TUNE Programı ile bilgisayarınızda bağlı harddisk bir taratma yaparak bad sektör ve diğer arızalar ile ilgili sorunları tespit edebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket;

hdd kendi kendine açılıyor , hdd kendiliğinden açılıyor , harddisk kendi kendine açılıyor , harddisk kendiliğinden açılıyor , sabitdisk kendi kendine açılıyor , sabitdisk kendiliğinden açılıyor , hdd kendiliğinden açılma sorunu , sorun ,problem ,hdd neden otomatik açılıyor , bilgisayar hdd , pc , computer

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın