Sponsorlu Bağlantılar

Demirdöküm Kombi Kullanıcılarına Büyük Fırsatlar

381 views
Sponsorlu Bağlantılar

Demirdöküm Servisi “https://www.turkiyedemirdokumservisi.com/” adresinden olarak var olduğumuz günden bugüne tek hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Uzun senelerdir kombi ve klima teknik servis deneyimi olan teknisyenleri ve her zaman kendini geliştiren, teknolojiyi yakından takip ederek her koşulda profesyonel çalışmalara imza atarak güvenli ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Demirdöküm kullanıcıları her zaman ayrıcalıklıdır bu nedenle Demirdöküm Kombilerin Modelleri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz tarafımızdan istediğiniz her türlü bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bizler deneyimli güler yüzlü her daim bilgili çağrı merkezi çalışanlarımız ile siz tüketicilerimizin merak ettiği her konuda sorularınızı kesintisiz yanıtlamak adına çalışmalarımızı ve hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.  Günün her saati arayarak destek alabilirsiniz. Firma olarak kullanmış olduğumuz her parça için 1 yıl garanti vermekteyiz. 1 yıl içerisinde değişimi gerçekleştirdiğimiz parçalardan her hangi birisi bozulması halinde tekrar ücret alınmaksızın değişimi gerçekleştirilir. Demirdöküm Kombi Servisi  servis işinde professionel  bir firmadır gerek vermiş olduğu hizmet gerekse değişimini yaptığı parçaların hepsi kalite standartlarında olmakta ve  sizlere daha iyi ve güvenli bir hayat için var olmuştur.

demirdöküm servis reklam

 

Her zaman yeniliklerin peşinde olan Demirdöküm Servis yine siz kombi tüketicileri için yepyeni bir kampanyayla hizmetinizdedir. Bu kampanyamız kombilerin bakımı ile ilgili başlatmış olduğumuz kampanyadır. Kombi bakım ve onarımı her sene düzenli periyotlarla  yaptırılması gereken,  fakat maliyet olarak pahalıya geldiği için hep ötelenen bir durumdur.

Bizde kombi servisi olarak sizin bu mağduriyetinizi ortadan kaldırmak ve bu konuda yardımcı olabilmek adına böyle bir kampanya başlattık. Başlatmış olduğumuz kampanyamızın içeriğinden bahsedelim; Kombi bakımını toplu olarak yani birkaç daire birleşip yaptırmaya karar verdiğiniz zaman 5 ve 10 arası kombilerde %30 10 ve 50 arası olan kombi bakımlarından %35, 50 kombi üzeri bakımlarına ise %40 a varan indirim söz konusudur. Petek temizliği yaptırmayı düşünüp ve henüz yaptırmadıysanız bu kampanyamız tam size göre, petek temizliği+ bakım olarak yapılan uygulamada kombi bakım ücreti sizden talep edilmeyecektir. Ayrıca dairenize gaz alarm cihazı taktırdığınız vakit yine kombi bakımını ücretsiz gerçekleştiriyoruz. Ve bunun yanı sıra Vip Servis hizmetimizden yararlanmak isteyen kullanıcılar iki servis hizmet bedeli ödeyerek aynı gün 6 saat içerisinde servisimizden yararlanabilecek.

Kampanyalarımız hakkında bilgi edinmek ve talepte bulunmak için www.turkiyedemirdokumservisi.com  “https://www.turkiyedemirdokumservisi.com/” Demirdöküm Çağrı Merkezi ile görüşerek yardım alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın