Sponsorlu Bağlantılar

Cumhurbaşkanlığı Sarayı Sanal Tur ile Gezin

849 views
Sponsorlu Bağlantılar

Başkent Ankara’da Atatürk Orman Çiftliği içerisinde bulunan 2014 yılında resmi konut olarak kullanılmaya başlanan Cumhurbaşkanlığı Sarayı ( Aksaray ) , 1 milyar 14 milyon lira ihale bedelinin olduğu gazetelerde açıklanması ve 1000 küsur odasının olması ile bir çok eleştirileri’de beraber getirmiştir. Selçuklu Mimari Tarzı ile yapılan Cumhurbaşkanlığı Sarayını panoramik bir görüntü ile Sanal Tur’a çıkarak gezebilirsiniz. “www.tccb.gov.tr” adresinden Sanal Tur linki altından Cumhurbaşkanlığı Sarayı kısmından Cumhurbaşkanlığı Köşkü gezmeniz mümkün olacaktır.

cumhurbaşlanlığı sarayı panorama görüntü gif

CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYI SANAL TUR BAŞLA

http://www.tccb.gov.tr/common/sanaltur/tur/index.html” adresi üzerinde sanal tura başlayarak gezebilirsiniz. 

Bu Uygulama’da Neler Var ?

Ana Tören Alanı, Ana Bina, Portreler, Basın Salonu, Kış Bahçesi, Konferans Salonu, Fuaye, Kabul Salonu”, Havuzlu Bahçe gibi 26 başlıkta Cumhurbaşkanlığı Sarayı içerisindeki mekanlarda 360 derece görsel tur yapılabiliyor.

Arama Tags & Etiketler ;

Cumhurbaşkanlığı Sarayı kaç odalı , Cumhurbaşkanlığı Sarayı nerede , Cumhurbaşkanlığı Sarayı gezi turu , Cumhurbaşkanlığı Sarayı panorama , Cumhurbaşkanlığı Sarayı sanal tur , Aksaray Sanal Tur gezintisi , Cumhurbaşkanlığı Sarayı nasıl gidilir , Cumhurbaşkanlığı Sarayı Özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın