Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 Ücretsiz Yükseltme Nasıl Yapılır?

4.333 views
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Yeni sürümü olan Windows 10 için Ağustos 2015 kadar ücretsiz olarak Rezervasyon yaparak Ücretsiz Yükseltme yapabilirsiniz. Windows 10 için Uygun bir cihaz alarak Windows 10 için ücretsiz olarak kullanmaya başlaya bilirsiniz. Bu nedenle korsan işletim sistemlerine’de gün doğdu.

Windows 10 Rezervasyon işlemi için http://www.microsoft.com/tr-tr/windows/windows-10-upgrade adresinden rezervasyon işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ücretsiz Yükseltmek için Hangi Adımları takip etmek gerecektir şimdi bu adımları takip edelim.

windows 10 yükseltme

 

Araç Çubuğu üzerindeki Windows Penceresi üzerine gelerek Windows 10’u Alın Düğmesini Kullanarak Karşınıza Rezervasyon Penceresi Açılacaktır.

WİNDOWS 10 ÜCRETSİZ YÜKSELTME

 

Bu pencere’de tanıtıcı yazıları ve bilgilendirmeleri göreceksiniz sizin burada yapmanız gereken “Ücretsiz yükseltmenizi rezerve edin” tıklayarak rezervasyon işlemini onaylamak için e-posta adresinize bir doğrulama mesajı gelecektir.

Daha sonra kurulum için size bir zamanla süreci verecek ve programlanacaktır. Bundan sonra Windows 10 ücretsiz yükseltmek için bir rezervasyon yapmış olacaksınız. İsterseniz bu işlemden dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Windows 10 Ücretsiz Yükseltme Nasıl Yapılır? (4 Yorum)

Yorum Yaz

  1. korsan işletim sistemine de yükseltme yapılabiliyor mu, ve sadece 1 yıldan sonra kullanılmıyor mu. tşk.

    • Yani şu şekilde söyleyim bu yükseltme işlemini korsan bilgisayar’da yapabilecek. sizin sadece rezerve işlemin yapmanız gerekiyor

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın