Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüm} Win 10 Yükleme Hatası Kod 80070003

1.528 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Bayram

Soru Gönder : Merhaba Benim Bilgisayarım , AMD A 4500M 1.9 Ghz işlemcili bir bilgisayar Windows 8.1 işletim sistemi kullanıyorum , Windows 10 indirdim kurulum yaparken , Bazı dosyalar bozuk veya Eksik mesajı olarak kod 80070003 sorunu yaşıyorum yardımcı olur musunuz.

Cevap : Merhaba Bayram Bey , sanırım anladığım kadarı ile Windows 10 siz yükseltme yerine indirip kurulum yapmışınız , eğer indirdiğiniz dosyalar veya kurulum cd ‘si dahası yüklediğiniz harddisk’de bozuk bir bad sektör var ise bu sorunu yaşaya bilirsiniz. Bunun için neler yapabilirsiniz?

* Sabit disk bozuk bad sektör olup olmadığınızı kontrol etmeniz gerekir , kurulum dosyaları bu dosya üzerine eksik yazılması veya hiç yazılmaması nedeni kuruluma geçemeye bilirsiniz.

BAD SEKÖTÜR NASIL KONTROL EDİLİR

* Cd veya Dvd gibi kurulum media aygıtlarını kontrol ediniz bunlarda bozuk veya çiziklik var ise kurulum gerçekleşmeye bilir.

* Usb üzerinden format atmayı deneyiniz , Windows 10 iso dosyasını usb yakın ve kurulumu onun üzerinden gerçekleştirin.

USB ÜZERİNDEN NASIL FORMAT ATILIR DETAYLI ANLATIM

Eğer bunlarda başarısız oluyor iseniz , eski sistem yedeğiniz var ise eski sistem yedeğine geri alabilirseniz buradan yükseltme işlemini deneyiniz.

Arama Tags & Etiket ;

Windows 10 kurulum sorunu , Windows 10 yükleme sorunu , Win 10 Kurulum sıkıntısı , 80070003  Hatası , 80070003 sorunu alıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın