Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüm} vcomp100.dll hatası

1.222 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar’da kurulu programı çalıştırdığınızda bu programın görevini yerine getirmesi için program dosyalarını tetikleyen kütüphane dosyalarına dll ismi verilmektedir. Bu dosyalardan birisi veya dll dosyanın eksik olması , zarar görmesi veya silinmesi halinde dll hatası yada mavi ekran hataları vermektedir.

Bu konumuzda vcomp100.dll hatası nasıl çözülür ? bununla ilgili olarak çözüm yolu arayacağız. Bu dosyalar bilgisayara bulaşan virüsler yada yanlış kaldırmalar dolasıyla silinebilir siz uygulama , programları her çalıştırdığınızda size vcomp100.dll sorunu verecek ve programı kapatmak zorunda kalacaksınız. Bunun için yapılması gereken çözüm yolu vcomp100.dll indirip bilgisayara tekrar yüklemek olacaktır.

vcomp100.dll Dosyasını internet üzerinden bulup bilgisayarınız 32 veya 64 bit yapısına göre ve işletim sistemine göre Windows 10 , Windows 8 , Windows 7 veya Windows Xp işletim sistemlerinde yapıya göre system32 klasörü içerisine atacaksınız.”http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?vcomp100” adresi üzerinden işletim sisteminizin mimari yapısına uygun bir şekilde indiriyoruz.

İndirdiğimiz vcomp100.dll dosyasını aşağıdaki yöntemler ile uygun klasöre atalım ve çözüm yolunu deneyelim .
(Windows 95/98/Me)    C:\Windows\System

(Windows NT/2000)      C:\WINNT\System32

(Windows XP, Vista, 7)    C:\Windows\System32

Klasörü içine Atıyoruz . Bilgisayar 64 Bit ise C:\Windows\SysWOW64\ klasörü içine atınız ardından Win + R çalıştır komutunu açıyoruz ve aşağıdaki kodu yazıyoruz.

dll hatası

 regsvr32 vcomp100.dll

Bu komutu yazıp enter tuşuna basıyoruz ve Bilgisayarımızdaki programı veya oyunu yeniden başlatıyoruz. Böylece bu çözüm yolu bilgisayarda oluşan problemi gidermiş olacağız.

Arama Tags & Etiket ;

vcomp100.dll çözüm , vcomp100.dll error , vcomp100.dll problem , vcomp100.dll nasıl çözülür , vcomp100.dll win7 , vcomp100.dll win10 , vcomp100.dll sorunsalı , vcomp100.dll düzeltme , vcomp100.dll hatası

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın