Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüm} instagram “Bilinmeyen bir ağ hatası oluştu” Sorunu

7.945 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda İnstagramda “Bilinmeyen bir ağ hatası oluştu” sorunu nasıl çözülür bununla ilgili olarak bilgi vermeye çalışacağım.  Dünyaca ve Türkiye’mizde kullandığımız popüler uygulamalarda sıkça rastlanan hatalarda meydana gelmektedir.

instagram bilinmeyen bir ağ hatası oluştu

Bu sorunların bir tanesi de Bilinmeyen bir ağ hatası oluştu hatası bu sorun neden oluşmaktadır? bu sorun genel olarak İnternet bağlantı sorunu ile karşılaşıldığında vermektedir.

İnternet bağlantısı yavaş , çekmeyen bir ağ ortamı var ise bu sorun yaşanmaktadır. Peki Bilinmeyen bir ağ hatası oluştu nasıl çözülür ? Eğer ki kablosuz bir ağ bağlantısı sağlıyor iseniz wi fi ağını kapatıp tekrar açın veya uçak moduna alın ve tekrar açınız bu şekilde sorun çözülmüyor mu?

3G bağlantısı ile tekrar bağlanmaya çalışınız , mobil İnternet paketi kullanarak bağlantı yapmaya çalışın , bununla birlikte mobil cihazınızın DNS Adresini değiştirin .

=> İphone Dns Adresi Nasıl Değişir ? <=

=>Andorid Cihaz Dns Adresi Nasıl Değişir ? <=

Arama Tags & Etiket ;

instagram bağlantı hatası , instagram bağlantı sorunu , bilinmeyen ağ hatası , bağlantı sorunu ve çözümü , iphone , andorid , nokia

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

{Çözüm} instagram “Bilinmeyen bir ağ hatası oluştu” Sorunu (10 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Ya ben istegramda giriş yapamıyorum isim hatası yada şifre yanlış diyor birini açtım takip ve takipciler silinmiş resimlerin silinmiş eşimin kime hiç giriş yapamıyoruz yardımcı olursanız

    • sunucuların yoğun olması veya kullandığınız internet bağlantısının yavaş olmasından kaynaklı olabilmektedir. düzelecektir

  2. İnstagrama numaramı yazıyorum gelen kodu oraya giriyorum bilinmeyen bir ağ hatası oluştu diyor

  3. Benim instagram hiç açılmıyor ya bilinmeyen ağ hatası oluştu diyor sürekli internet im de çekiyor yani ne yapabilirim

  4. Benim 1 haftadan fazla profil fotoğrafı değiştirilmiyor sürekli üzgünüz sorun oluştu yazıyor lütfen yardım edin

    • mobil uygulama üzerinden mi değiştirmeye çalışıyorsunuz. Birde bilgisayardan “instagram.com” üzerinden giriş yaparak deneyin.

  5. Yaklaşık 10 gündür instgram hesabıma giriş yapamıyorum. Sürekli bilinmeyen ağ hatası oluştu yazıyor. Defalarca uygulamayı silip yüklememe rağmen olmuyor.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın