Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüm} Google Güncelleme Hatası

1.775 views
Sponsorlu Bağlantılar

Güncellemeler yönetici tarafından devre dışı bırakıldı hatası , normal olarak son günlerde Google Chrome Hatalarının başında gelmektedir. Uzantı kaldıramama , arama motorları kaldırma , web sayfası cevap vermiyor gibi hatası bunlardan bir kaçıdır.

Bu konumuzda dediğimiz gibi Google Chrome Güncelleme hatası ve çözüm yolunu arayacağız. Bu çözümü yapabilmek için kayıt defteri girdilerinden çözüm yolu arayacağız. Şimdi Sorunun çözümüne geçebiliriz.

Chrome Güncelleme Sorunu Nasıl Çözülür ?

Win + R Çalıştır penceresini açıyoruz ve Regedit komutunu yazalım ardından kayıt defterini açıyoruz.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Google\Update

Buraya kadar adımları takip ediyoruz , Sağdaki Panelde UpdateDefault yazan kayıt üzerine geliyoruz ve çift tıklıyoruz 0 değerini 1 olarak düzeltiyorum.

Google Chrome Tarayıcı mı kapatıyorum ve tekrar açıyorum , Google Chrome Güncellemesi tekrar güncelleme yapmak için deniyorum. > Google Güncellemesi Nasıl Yapılır ? < konusu içersin de inceleyebiliriz.

Arama Tags & Etiket ;

google chrome güncelleme hatası , google chrome güncelleme sorunu , güncelleme sorun çözümü , tarayıcı güncelleme hatası , güncelleme sorunu nasıl çözülür

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın