Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüm} igdumdim32.dll hatası

465 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar’da sıkça rastlanan sorunlardan biride dll eksik kütüphane dosyalarıdır. Bu dosyalar programların çalışması için gerekli olan dosyaları tetikleyen kütüphane dosyalarıdır . Dll Dosya eksik veya hatalı olması bilgisayarda hatalara ve buna istinaden dll sorunu yaşatmaktadır.

Bu sorunlardan biride igdumdim32. dll hatasıdır. Bu hatalar nasıl çözülür ? genel olarak sorunun çözümü bu dosyayı internet ortamından bulup indirmek ve gerekli yerlere atmaktır.

dll dosyalarını internetden aratırken işletim sistemine göre yani windows 10 , windows 8 , windows 7 , windows vista , windows xp gibi işletim sistemine göre ve bununla birlikte bit yapısına göre yani 64 bit veya 32 bit göre indirmek gerekir. igdumdim32. dll sorunu çözümü için ilk önce bu dosyayı “http://www.dllme.com/dll/files/igdumdim32_dll.html” adresi üzerinden dediğim kriterlere göre bulun ve indirin. Bu dosyayı indirten sonra bu dll dosyası bilgisayarın neresine atılacak bunun için aşağıdaki adımları takip ediniz.
(Windows 95/98/Me)    C:\Windows\System

(Windows NT/2000)      C:\WINNT\System32

(Windows XP, Vista, 7)    C:\Windows\System32

Klasörü içine Atıyoruz ve Win + R çalıştır komutunu açıyoruz ve aşağıdaki kodu yazıyoruz.

dll hatası

 regsvr32 igdumdim32. dll

Bu komutu yazıp enter tuşuna basıyoruz ve Bilgisayarımızdaki programı veya oyunu yeniden başlatıyoruz.

Arama Tags & Etiket ;

igdumdim32. dll sorunu , igdumdim32. dll hatası , igdumdim32. dll çözüm , igdumdim32. dll nasıl çözülür

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın