Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüm ] Bu Uygulama Belirtilen Sözleşmeyi Desteklemiyor Hatası

1.382 views
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8.1 İşletim sistemi kullananlar için herhangi bir uygulama açmaya kalktığınızda size “ belirtilen sözleşmeyi desteklemiyor ” hatası olarak başlangıçta uygulama açılmıyor hataları ile karşılaşılabiliyor . Bu hatalar işletim sisteminde yeni gelen güncellemeler ile kaynaklı olabileceği gibi bazı program yüklemelerinden kaynaklı sorunlardan da oluşabilmektedir.

Peki  belirtilen sözleşmeyi desteklemiyor uygulama hatalarını nasıl çözebilirim ? Bu hatalar ile ilgili olarak bir çok uygulama metotları yazılmış çizilmiş bana göre en iyi yol Sistem Geri yüklemesi olacaktır. Bunun için bilgisayarınızı en son yüklediğiniz veya bu hatayı aldığınız tarihten önceki bir tarihe geri alarak hatayı düzeltmeniz olacaktır.

Win + R çalıştır penceresini açarak Cmd komut penceresini açınız buraya sfc /scannow komutunu yazarak bilgisayarınızda bir tarama yapınız ve tekrar kontrol ediniz.

Diğer bir uygulama metot ise bilgisayarınıza yeni bir Kullanıcı açarak Bu kullanıcı üzerinden uygulamaları açmanız olacaktır.

Son Bir metot çalıştıramadığınız uygulamayı bilgisayarınızdan kaldırarak bilgisayarınızı Ccleaner Programı ile taratın ve bilgisayarınızdaki bu uygulamaların kalıntı çöp girdilerini siliniz daha sonra bu programı yeniden kurmaya çalışınız.

Tags – Etiketler ;

uygulama hatası , uygulama başlatılamıyor sorunu , Belirtilen Sözleşmeyi Desteklemiyor sorunu , Belirtilen Sözleşmeyi Desteklemiyor nasıl çözülür , uygulama başlatılamadı çözümü

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın