Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüm} bir windows hizmetine bağlanılamadı Hatası

753 views
Sponsorlu Bağlantılar

Genel olarak “bir windows hizmetine bağlanılamadı” Hatası bilgisayarın açılışından sonra gerçekleşen bir sorun olarak gerçekleşir. Bu sorun oluştuğunda bilgisayarın masaüstü altındaki araç çubuğunda size bir balon şekilde bir uyarı vermektedir.

bir windows hizmetine bağlanılamadı

 

Windows Grup İlkesi İstemcisi hizmetine bağlanalamadı. Bu sorun standart kullanıcıların sistemde otorum açmasını engeller. Yönetici yetkilerine sahip bir kullanıcı olarak,hizmetin neden yanıt vermediğiyle ilgili ayrıntılar için sistem olay günlüğünü gözden geçirin.

 

bir windows hizmetine bağlanılamadı problemini giderebilmek için aşağıdaki çözüm yollarını denemek gerekecektir. Bu adımlardan biri çözüm yolunu sağlamış olacaktır.

bir windows hizmetine bağlanılamadı Çözümü ;

1- Windows 7 , Windows 8 , Windows 10 işletim sistemlerinde çözüm yolu aynıdır. Bu hatayı çözebilmek için şimdi aşağıdaki adımları uygulamaya geçelim.

Win + R ile Çalıştır penceresini açalım ve buraya Hizmetler panelini açmak için “services.msc” komutunu yazınız. Daha sonra size hizmetler ayarları açılacaktır.

Sistem Olay Bildirim Hizmetleri ayarları üzerine geliniz buraya çift tıklayarak açalım. Daha sonra Başlangıç Türünü “otomatik” olarak ayarlayın . Bilgisayarı yeniden başlatarak hatayı tekrar alıyor musunuz ? kontrol ediniz.

2- Diğer çözüm yolu ise bilgisayara bulaşan virüsler nedeni ile kaynaklı olarak bu sorunu yaşayabiliyor oluşunuzdur. Bilgisayarınızı bir virüs tarama yazılımı olan ComboFix ile güvenli mod’da alarak taratın.

3-Bu sorunu devamlı alıyorsunuz , Bilgisayar Sistem Geri Yüklemesi yaparak bu hatayı bu şekilde çözmeye çalışınız , bu sorunu muhtemelen sistem geri yüklemesi ile çözebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

bir windows hizmetine bağlanılamadı windows 10 , bir windows hizmetine bağlanılamadı windows 7 çözüm

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın