Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp Dosya Gönderme Özelliği

342 views
Sponsorlu Bağlantılar

Dünyaca ünlü ve popüler mobil uygulama Whatsapp ile yeni özellikler gelmeye başlamaktadır. Yeni gelen özellikle sesli arama , anlık mesajlaşma gibi temel özelliklerin yanında artık anlık dosya gönderme özelliğini’de kullanabileceğiz.

Pdf Dosyalarını bundan sonra yeni gelen özellikler sürüm özelliği ile 2.12.15 sürümü ile pdf belgelerini diğer uygulamalardan alıp göndere bilirsiniz. İcloud Drive , Google Drive , Dropbox veya Microsoft OneDrive gibi uygulamalardan seçebilirsiniz.

 

whatsapp belge paylaşma

Belge Paylaşma Özelliğini kullanabilmek için karşı taraftaki cihazların Whatsapp destekleyen sürümü kullanması gerekmektedir. Whatsapp belge paylaşma sorunu yaşıyor iseniz karşı tarafın sürümünün destekleyip desteklemediğini bilmeniz gerekebilir.

Whatsapp Belge Paylaşımı Nasıl Yapılır?

İlk önce Android , İphone telefonlarınızı , Whatsapp son sürümü ile güncelleyin ardından bu güncelleme ile dosya al ver yapmak için bulut deposunda bulunan dosyalarınızı veya cihazınızda bulunan dosyaları göndermek veya almak için ;

whatsapp dosya paylaşma

Fotoğraflar ve Video paylaşma gönderme özelliğini açtığımızda Belge Paylaş özelliğini göreceksiniz. Buraya bir kere dokunmanız gerekiyor. IOS sistemlerde doğrudan paylaşma özelliği şuan için görünmüyor (  bulut depolamadan gönderiliyor ) , ama Android işletim sistemlerinde doğrudan pdf , doc , exl , exls dosyalarını gönder – al yapabiliyorsunuz.

Arama Tags & Etiket ;

whatsapp dosya gönderme , whasapp döküman yolla , whatsapp belge gönderme , gönder al , pdf gönder , doc dosyası , excel dosyası yolla , whtasapp nasıl dosya gönderilir , whatsapp nasıl belge gönderilir

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın