Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] Windows Internet Guard Nasıl Kaldırılır?

489 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızı güvenliğini sağlaya bilmek için Antivirus programı kurmak gerektiğini herkez bilir kimi bunu para ile satın alarak kullanır kimide internet üzerinden indirip bilgisayarın güvenliğini sağlamak ister,ama internet’den indirilen her Antivirüs yazılımı güvenli değildir.

Bazen bunlar hackler tarafından yazılan sahte bilgisayarı koruduğunuzu sandığınız programlardır. Bunların amacı bilgisayarı her açtığınızda sahte tarama yaparak virüs bulunduğuna dair uyarılar vererek bunları silmek için lisans almak için para ödemeye zorlarlar yani amaçları sizden para koparmaktır.

Şimdi bunun hakkında bilgi verdik den sonra Windows Internet Guard bilgisayarımızdan nasıl kaldırabiliriz konusuna gelelim.

Bilgisayarınızda sahte bir scanner ( Tarama ) yaptık dan sonra size ikazda bulunan bu programları il önce ;

Başlat > Denetim Masası > Program Ekle / Kaldır adımlarını ilerleyerek burada bilgisayarınızda yüklü programların listesi gelecektir.Burada göze çarpan bilinmeyen programlar varsa kaldırınız bilmediğiniz programları internet üzerinden araştırarak bulunuz.

http://www.spyhunterdownload.com/SpyHunter-4-Download.html” adresinden indirin. Daha Bilgisayarınızı SpyHunter indirip kurunuz bu program ile Güvenli Mod da açarak bilgisayarınızı taratın,Güvenli Mod ile çalıştırmak için Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve F8 düğmesine basarak açabilirsiniz daha sonra SpyHunter ile taratın.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın