Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüldü ] Win32/Thinknice Virüsü Nasıl Temizlenir ?

580 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımıza Bulaşan Bu zararlı Virüs Win32/Thinknice ; bilgisayarımıza yüklediğimiz deneme yazılımlar , ücretsiz imzasız yazılımlar yada bilgisayarımıza yüklediğimiz Crackli Dosyalardan , Usb bellek’den bulaşarak bilgisayarımıza zarar verirler , Win32/Thinknice virüsü bilgisayarımızın sistem dosyalarını etkiler ve yavaşlamasına zarar görmesine yol açar . Win32/Thinknice virüsünü bilgisayarımıza tarattık dan sonra yazılımlar tespit eder bazıları siler ama yeniden bilgisayarımızda tespit edilir.

Peki bilgisayarımızdaki Win32/Thinknice virüs nü nasıl temizleye biliriz.Bunun için Microsoft tarafından 10 günlük ücretsiz olarak kullanıla bilen Microsoft Safety Scanner programı ile temizleyeceğiz. Bu program derinlemesine bir tarama yaparak bilgisayardaki zararlı ve kötü yazılımları tespit ederek silecektir. Micrsoft Safety Scanner programı nasıl kullanılır bunun için detay bilgi için buradan yazımızı okuyabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın