Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] win32/sality.at virüsü nasıl silinir?

918 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızda Antivirüs Tarayıcılarında uyarı olarak veren Win32/Sality.At virüsü Genelde Crackli dosyalarda oluşur, Bu Crackli dosyalar bilgisayarınıza kuracağınız programların crackli dosyalarında veya oyunlardaki crackli dosyalarda oluşur. Bu crack dosyalarını Antivirüs programları virüs olarak görür bu dosyaları yazanlarda virüslü olarak yazarak sizden bilgi almayı’da güderler.

Şimdi Bilgisayarımızın tespit ettiği bu virüslü dosyaları Nasıl sileriz . Bunun için bir kaç adım ile yardım etmek istiyorum. Bilgisayarımıza bulaşan bu Win32/Sality.At virüsünü Microsoft Security Essentials Programı ile ücretsiz olarak da kaldıra biliriz. Microsoft Resmi sitesinden sisteminize uygun olarak indirdiğiniz yazılımla bunu kaldırmak mümkündür ayrıca Microsoft Safety Scanner programı bu işi görecektir. Bu program 10 günlük deneme süresi ile size ücretsiz olarak hizmet etmektedir. Bu uygulamayı Bilgisayarınıza indirdik den sonra Bilgisayarınızı Güvenli Mod ile açarak Bu program ile taratın.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın