Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüldü ] Win32/Anaki.A Trojen Virüs Nasıl Temizlenir?

1.032 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızı etkileyen bu Win32/Anaki.A virüsü bilgisayarımıza genelde yüklenen crackli dosyalar, deneme sürümleri veya ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bulaşarak bilgisayarımızı etkiler bu Win32/Anaki.A virüslü dosyalar bilgisayarımızı yavaşlatarak , sistem dosyalarına zarar verirler böylece bilgisayarımızı büyük bir şekilde zarar vermiş olurlar.

Win32/Anaki.A virüslü dosyaları bilgisayarımızdan nasıl kaldırabiliriz ? Bunun için kullanacağımız yazılım Microsoft tarafından geliştirilen 10 günlük süresi olan ücretsiz bir yazılımdır. Bu programın adı Microsoft Safeyt Scanner bu program ile bilgisayarımızda bulunan kötü zararlı yazılımları bilgisayardan kaldırmak için kullanılır.  Bu program kullanmak için bilgisayarımızı güvenli mod ile başlatarak Bilgisayarınızda tarata bilirsiniz.

yukarıda işlemleri uyguladığınız da bilgisayarda win32/anaki.a virüsü silinmiş olacaktır. Bu veya bu tür virüsleri bilgisayara ücretsiz, deneme programları yüklemeden virüs kontrolünden geçiriniz ve kontrol ediniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın