Sponsorlu Bağlantılar

ICQ app ile arkadaş bulma özelliği

2.108 views
Sponsorlu Bağlantılar

Icq İsrailli bir grup tarafından yazılmış anlık sohbet ( Chat ) programıdır. Bilgisayarımızda kullandığımız ve yakın zamanda Akıllı Cihazlara giren ve kullanılan bu anlık sohbet uygulaması ICQ app yeni güncellemeler ile Yakın çevreden arkadaş bulma özelliğini de birlikte getirdi.

Bu yeni özelliği göre ICQ arkadaş bulmak için adı , e-posta veya UIN numarasına göre yada daha genişletilmiş bir arama ile cinsiyetine , yaş , burç , ülke , bölge ve sadece çevrim içi kullanıcıları bulabileceğiniz bir özellik getirdi.

Bu özellik ilk başlarda biraz kısıtlı da olsa ilerleyen günlerde yeni güncellemeler ile kendini geliştirecektir. şehir aramalar da istediğiniz şehirler tam olarak çıkmamaktadır.

ICQ chat arkadaş aramak için iphone cihazlarda sol üst köşedeki ızgara menüye basarak >> arkadaş Ara > bölümüne giriyorsunuz ve istediğiniz kriterlere göre arkadaş araya biliyorsunuz.

Tags – Etiketler ;

ICQ Chat , ICQ arkadaş Arama , ICQ app , Online arkadaş arama , kriterlere göre arkadaş arama , cep telefonundan arkadaş bulma , online arkadaş bulma , arkadaş arama , ıcq arkadaş arama nasıl yapılır , UID Nedir , arkadaş bulma , kız arkadaş arama 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın