Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] updatesoftnow.com yönlendirme sayfasını nasıl kaldırılır?

281 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu Yönlendirme Sayfasını Bilgisayarımıza indireceğimiz AdwCleaner Programı ile Temizleyeceğiz. ilk önce bilgisayarımıza bu programı indirmeden önce bu sayfaların nasıl bulşatığından bahsetmek istiyorum.

Updatesoftnow.com yönlendirme sayfası Bilgisayarımıza indirdiğimiz Demo programlar yada Ücretsiz free olan yazılımlar arayıcılığı ile bulaşırlar . Bulaştıkları anda ise web taracıların Hedef Url değiştirerek her web tarayıcıızı kullandığınızda bu sayfayı açarlar ve sizin bu sayfayı kullanmanızı sağlarlar. Şimdi Gelelim Bu sayfayı Nasıl Kaldırabiliriz. ?Bu programı ilkin programsız kaldırmak için sizlere hazırladığım video ile anlatmak istediğim Registry kayıtlarını temizleyerek kurtulabilirsiniz. Aramasayfam.com için hazırladığım video aynen Updatesoftnow.com uygulayabilirsiniz.

Video ;

 

Bu Video Aramasayfam için hazırladığım metod tüm yönledirme sayfaları için uygulanacak bir yöntemdir.

 

2- Program kurarak Kaldıralım.

Bilgisayarımıza AdwClenaer Programını “http://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html” adresinden indirelim. Bu programı bilgisayara kurduk dan sonra tam çalışan programları kapattık dan sonra bu programı çalıştıralım.

adwcleaner scanner virus

Program üzerindeki Scan Tuşuna basarak bilgisayarımızı taratıyoruz.

adwcleaner scanner

Bilgisayarımızı Tarattıkdan sonra Updatesoftnow.com ile ilgili girdileri buluyoruz ve işaretliyoruz. ve Clean tuşu ile siliyoruz. Bilgisayarımızı yeniden başlatmak üzere Resetlereyerek yeniden başlatıyoruz. Daha Sonra Masaüstünde Web Tarayıcılarımızın Özellikler bölümüne girerek “http://www.Updatesoftnow.com  yazan Url kısmını siliyoruz.

 

Resimdeki işaretli Url uzantısı olan http://www.Updatesoftnow.com  siliyoruz. Daha Sonra Bilgisayarımızın AnaSayfalarını Ayarlar Bölümüne Girerek google. yada istediğiniz bir siteye ayarlayınız.  yukarıda yönlendirme sayfası anlatılan şekilde kaldırılmaktadır. Sizinde bu konuda sorularınızı aşağıdaki yorumlar bölümünden tarafımıza bildirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın