Sponsorlu Bağlantılar

updateplayers.com sayfası nasıl kaldırılır?

250 views
Sponsorlu Bağlantılar

updateplayers.com  yönlendirme sayfasını kaldırmak ve bu arama motorunu silmek için bazı programlar kayıt defteri düzenleyicisi kullanacağız. Bu siteyi Kaldırmak için ilk önce Bilgisayarımıza AdwCleaner Programını indiriyoruz.

Bu Programıhttp://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html indirebilirsiniz. Bilgisayarımıza indirdik den sonra programızı kuruyoruz. Bu Programı Bilgisayarımıza kurduk dan sonra Çalışan diğer tüm programları sonlandırıyoruz. AdwClenaer programını açtıkdan sonra

adwcleaner scanner virus

Scan Tuşu ile Bilgisayarımızı Taratıyoruz.

adwcleaner scanner

Bilgisayarımızı Tarattıkdan sonra “Updateplayers.com ile ilgili girdileri işaretledikden sonra Clean Tuşu ile siliyoruz. Daha Sonra bilgisayarımızı yeniden başlatmak üzere resetliyoruz.  Bilgisayarımızı Yeniden Başlattık dan sonra Masaüsütünde web Tarayıcıların Mozilla-Explorer-Chrome tarayıcıların Özellikler Bölümüne Girerek Hedef Url  sindeki “http://www.updateplayers.com  uzantısını silmek olacaktır.

Resimdeki görüldüğü gibi işaretli Url temizliyoruz. Url temizledik den sonra Web Tarayıcılarn Ana SAyfalarını Google yada istediğiniz bir sayfaya ayarlayınız. bu sahte yönlendirme sayfası bu şekilde temizlenir. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın