Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] süper newtab eklentisi nasıl kaldırılır?

1.358 views
Sponsorlu Bağlantılar

En çok kullanılan Tarayıcılardan biri olan Google Chrome  ile birlikte bir çok eklentiyi kullanabiliriz. Bu eklentiler gerçekten işe yaracak olanları dışında bilgisayarımıza zarar verebilen eklentilerde bulunabilir.

bilgisayarımız üzerinden illegal yollar ile bilgisayarımızın Tarayıcılarına bulaşan Süper NewTab eklentisini Nasıl kaldırabiliriz bunun hakkında kısa bilgi vermek istiyorum. bunu Değişik yollar ile kaldırabiliriz. Bunları adım adım hangisi işe yarar ise denemek lazımdır.

Şimdi Sırası ile Bunları deneyebiliriz. ?

1-Adım : 

Nasıl bilgisayarımızın Başına bir iş geldiğinde bir virüs bulaştığında Format bazen çözüm olmuş ise Google Chrome içinde Resetlemek bir çözüm yoludur. Google Chrome Tarayıcısını Resetleyerek geri İlk yüklendiği hale geri getirebiliriz. bunun için Tarayıcılarımız yer imlerinin bir yedeğini alarak Resetleme Yapabiliriz. Bununla ilgili olarak Hazırladığım Konu inceleye biliriz.

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

2-Adım :

bilgisayarımızda kaldırması zor olan programları ve eklentileri sistemimizden kaldırma konusunda işe yarayan programlardan olan IObit Uninstaller programı ile bilgisayarımızdan istenmeyen dosyalar,programları,silinmeyen dosya ve klasörünü kaldırabiliriz.

3-Adım :

Son Adımda ise bilgisayarımızın can simidi olan Sistem Geri Yükleme yaparak bir önceki Sistem Yedeğine geri alabiliriz. Bununla ilgili olan Nasıl Yapıldığına dair Konuya Buradan gidebilirsiniz. Sistem Geri yükleme ilgili olarak Hazırladığım Video izlemenizde fayda vardır.

Windows 7 Sistem Geri Yüklemesi

 

Windows 8 Sistem Geri Yüklemesi

yukarıda adımlarla kaldırılması zor olan eklentileri kolaylıkla kaldırabilir ve kurtulabilirsiniz. eklentilerde kaldırma güç ise google kaldırma araçlarını ayrıca kullanarak tarayıcı üzerindeki yükten kurtulmuş olursunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın