Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] Search.offersbar.com arama sayfasını kaldırma

311 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızın Tarayıcılarını etkisi altına alan, Search.offersbar.com arama motorunu AdwCleaner programı ile kaldıracağız. Bu arama motorları bilgisayarımıza deneme yazılımları yada ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bulaşarak bilgisayarın tarayıcısını etkiler. siz tarayıcıları her açtığınızda sizi bu arama motorunu kullanmaya zorlarlar.

şimdi Gelelim bu arama motoru Search.offersbar.com nasıl kaldıra biliriz ? Bunun için aşağıdaki yolları izleyerek kaldırma şansımız vardır.

1-Adım : 

Bilgisayarımızın Registry kayıtlarını temizleyeceğiz . bunun için daha önceden aramasayfam için hazırladığım video izleyerek aynen  Search.offersbar.com arama motoru için uygulayabiliriz arama kayıtları aynıdır.

2-Adım : 

Konu başında dediğimiz gibi bilgisayarımıza AdwCleaner programı indireceğiz ve taratacağız.

adwcleaner scanner virus

 

bilgisayarımıza AdwCleaner programı kurduk dan sonra bilgisayarımızı taratın.

adwcleaner scanner

 

bilgisayarımızı tarattık dan sonra Search.offersbar.com ile ilgili zararlı girdileri işaretleyerek silelim.

adw

 

Bilgisayarımızdan Search.offersbar.com zararlı kodları sildik den sonra bilgisayarımız yeniden başlayacaktır. yeniden başladık dan sonra Bilgisayarda yüklü Tarayıcıların özellikler kısmına giriyoruz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

 

Bilgisayarımızın Tarayıcıların Özellikler kısmına girdik den sonra Hedef Bölümünde http://www.Search.offersbar.com uzantısı kaldıracağız yukarıda örnek resimde olduğu gibi . Bunu bilgisayarımızda yüklü tüm tarayıcılarda uyguluyoruz. 

Son olarak ise Tarayıcılarımızın AnaSayfa ayarlarını Google yada bir başka siteye ayarlayarak sonlandıralım.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın