Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüldü ] search.myway.com yönlendirme sayfasını kaldırma

314 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızın tarayıcılarını etkileyen Search.myway.com arama motorunu AdwCleaner programı ile kaldıracağız. Bu işleme başlamadan önce biraz kısa bilgi vermek istiyorum. Bilgisayarımızın tarayıcılarını etkileyen bu arama motoru ücretsiz yada deneme yazılımlar aracılığı ile bulaşarak tarayıcıları etkiler. Bu yönlendirme sayfaları zamanla bilgisayarımızı yavaşlamasına kadar götürür.

Şimdi gelelim bu yönlendirme sayfasını nasıl temizleriz bunun için iki farklı yol ile kaldırabiliriz. Bunun için aşağıdaki adımları izleye bilirsiniz.

1-Adım :

Bilgisayarımızın Registry kayıtlarını temizleyerek kaldırabiliriz. Bunun için daha önceden aramasayfam için hazırladığım video izleyerek aynen Search.myway.com sitesi için uyarlayabiliriz uygulama metot aynıdır.

2-Adım :

Konu başında dediğimiz gibi bilgisayarımıza AdwCleaner programı ile kaldıracağız bu programı bilgisayarımıza kurduk dan sonra diğer çalışan programları kapatarak tarama işlemini öyle yapınız.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanılır ;

Bilgisayarımızı AdwCleaner programı ile tarattık dan sonra Bilgisayarımız yeniden başlayacaktır. Bilgisayarımız yeniden başladık dan sonra size ayrıntılı bir rapor olacak verecektir.

adw

Bilgisayarımız Yeniden başladık dan sonra bilgisayarda yüklü tarayıcıların Özellikler kısmına tarayıcılarımız da ayrı ayrı giriyoruz. Özellikler bölümüne girdik den sonra Hedef bölümünde http://www.Search.myway.com uzantılarını tüm tarayıcılardan siliniz unutmayınız bunu tüm tarayıcılardan kaldırıyoruz. Son olarak Tarayıcıların Ana Sayfa Ayarlarını Google yada bir başka siteye ayarlayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın