Sponsorlu Bağlantılar

[ Güncel ] Tango’da QR Kodu Nedir?

655 views
Sponsorlu Bağlantılar

Tango internet üzerinden Sesli görüşme yapabileceğimiz,görüntü arama yapabileceğimiz ve text mesaj yapabileceğimiz popüler bir mobil uygulamadır . Bunun yanında Tango ile yeni arkadaşlar bulabileceğiniz bir arkadaşlık uygulaması da diyebiliriz. Tango Yakın güncellemeler ile yeni arkadaş bulma teknikleri geliştiriyor. Bunlardan biride QR Kodu ile arkadaşlık bulma yoludur.

Bu Seçenek oldukça size zor gibi gelse de aslında çok kolay bir teknik , Bu sizin bir mobil kimlik kartınızda diyebiliriz , Arkadaş olarak Tango QR barkodunu tanıttığınızda direk olarak bu kişiye bağlanıyorsunuz. Kendi Kişisel QR Barkod Numaranızı nasıl alabilirsiniz Bunu almak oldukça kolay Peki Nasıl Alırsınız ? Hemen Arkadaş Bul ( Keşfedin ) kısmına giriyorsunuz Sağ Üst köşede Barkod işareti var oraya basarak Barkod okuyucusunu açıyorsunuz. 

tango qr kodu 1

 

Yukarıda 1 Numaralı işaretli Kare Kod işaretine Basıyoruz.

tango qr kod

QR Kodum Yazılı Yere Dokunarak QR Kodumuzu Alıyoruz.

tango qr kod nasıl alınır

Artık yukarıda olduğu gibi artık sizin Digital bir Tango Kimliği olmuş oluyor bu kare Barkod Arkadaşlarınıza göndererek Sizi direk olarak ekleyerek Tango ya Bağlanıyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın