Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüldü ] isearch.glarysoft.com yönlendirme sayfasını kaldırma

264 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu yazımızda isearch.glarysoft.com arama motorunu nasıl temizleriz bundan bahsetmek istiyorum. isearch.glarysoft.com yönlendirme sayfası bilgisayarımıza deneme yada ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bulaşarak tarayıcıların yapısını değiştirir. Bu değiştirme ile sizi isearch.glarysoft.com veya buna benzer arama motorlarına yönlendirirler şimdi gelelim bu can sıkıcı yönlendirme sayfasından kurtulmaya bunun için iki farklı yol izleyeceğiz adımlar sizi bu arama motorundan kurtaracaktır.

1-Adım :

Bilgisayarımızın Registry Kayıtlarını temizleyerek başlayacağız . Bunun için daha önceden aramasayfam için hazırladığım video izleyerek aynen isearch.glarysoft.com sayfası için uyarlayacağız. Uygulama metot aynıdır.

2-Adım :

Diğer Bir uygulama Metot Bilgisayarımıza AdwCleaner Programı ile kaldıracağız . Bunun için Bilgisayarımıza AdwCleaner programı kurduk dan sonra tarama işleminden önce diğer çalışan programlar var ise onları kapatalım.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanılır.

Bilgisayarımızı AdwCleaner programı ile tarattık dan sonra Bilgisayarımız yeniden başlayacak ve silinen girdileri size rapor halinde verecektir.

adw

Bilgisayarımız yeniden başladık dan sonra Bilgisayarda yüklü olan Tarayıcıların Özellikler bölümüne gireceğiz . rapid-seacher sitesini kaldırma

Özellikler bölümüne girdik den sonra Hedef yazan kısımda yukarıda örnek resimde olduğu gibi  http://www.isearch.glarysoft.com uzantısını tüm tarayıcıların Özellikler kısmındaki hedef bölümünden kaldırıyoruz. Son olarak Tarayıcıların Ana Sayfa Ayarlarını Google yada bir başka siteye ayarlıyoruz. İşlemi böylece sonlandırıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın