Sponsorlu Bağlantılar

Bir Başkası Yerime Tango Hesabı Açabilir mi..?

890 views
Sponsorlu Bağlantılar

Tango İnternet üzerinden ücretsiz olarak text mesaj , sesli arama , görüntü arama ve bunun yanında Arkadaş bulabileceğimiz ücretsiz bir mobil uygulamadır. Yakın ve Global bölgelerden Arkadaş edinerek çevrenizi genişlete bilir ve sevdiklerinizin paylaşımlarını takip edebilirsiniz. Tango bu popüleritesi ile çok kullanılan mobil uygulama olması nedeni ile bunu kötü amaçlı kullanımlarda artmıştır. bir çok kötü kullanıcılar tango kullanıcılarını kullanarak bunlardan para kazanama arzusu ile tango sahte üyelikler açarak 0031 ile başlayan numaralar ile para tuzakları hazırlamışlardır.

sizlerden sık sık gelen sorulardan biride Tango’da Sahte hesap açılıp açılamayacağı bu konuda sizlere şöyle bilgi veriyim. Tango üzerinde fake hesap açılabilir . Bildiğimiz gibi tango üye olunurken sms doğrulaması veya e-posta doğrulaması ile üyelik açılabiliyor . Sms doğrulamasını kullanmadan bir başka kişi sizin adınıza tango üzerinden e posta ile üyelik açabilir. Face hesap oluşturarak size ait resimleri bu hesaplarda kullanabilir ve kötü amaçlara alet edebilirler.

Siz siz olun mümkün olduğu kadar profilinizi kapatarak sadece telefon rehberinizdeki kişiler ile arkadaşlığınızı devam ettiriniz. Profil ve konum ayarlarını , Ortak Arkadaş özelliğinizi kapatmak sizin için iyi olacağını düşünmekteyim.

Tags – Etiketler ;

Tango üyelik , Tango hesap , tango hesap açma , tango sahte hesap , tango form , tango face hesap , tago hesap açma , tango üyelik hesabı

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın