Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] ntvdm.exe hatası nasıl çözülür?

4.990 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızı Açtığınızda “ntvdm.exe” hatası vererek ekrana küçük pencereler açılarak çoğalıyor olabilir. Bu hata ntvdm.exe hatası olarak meydana gelmektedir.

Bu açılan pencereler gittikçe çoğalarak bilgisayarınızı donmaya kadar götürerek hiç bir işlem yapamaz hale gelirsiniz. Peki bu can sıkıcı ntvdm.exe virüsünü nasıl temizleriz. Aslında bu o kadarda zor değil bunun için bilgisayarınıza ComboFix virüs sökücüyü yükleyerek temizlemeniz gerekecektir. cobofix bilgisayarınıza indirdik den sonra bilgisayarınızı Güvenli Mod açarak taratmak gerekecektir.

Bilgisayarınızı Güvenli Mod açmak için açılışta F8 tuşuna sürekli basarak Güvenli Mod giriş yapmanız gerekecektir.  Diğer bir yol ise bilgisayarınıza buradan “https://onedrive.live.com/redir?resid=F5145D0B8CD1AE8E!426&authkey=!AJFCYEfHSnnf3Fk&ithint=file%2c.zip” indireceğiniz zip dosyasını Açınız. Bu zip dosyasını bilgisayarınıza indirdik den sonra Bir klasör içine çıkarıyoruz. ProcessExplorer dosyasını çalıştıralım daha sonra karşınıza açılacak olan menü üzerine ntvdm.exe bularak  sağ tuş ile kill proces yaparak silelim.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

[Çözüldü] ntvdm.exe hatası nasıl çözülür? (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. meraba ben bu sorunla uzlasdım ve dedıklerınızı yapdım ama hıc bısey olmadı be abı ,,bende bu sorun oyunlarda verıyor ve 32 bıtı 16 bıte deyısmemı ıstıyor galıba bana yardım etsen sevınırım abım

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın