Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüldü ] msvcr80.dll hatası ve çözümü

1.581 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarlar her zaman stabil çalışacak değildir. Bazen yüklediğiniz bir program yada oyunlar bilgisayarın Dll dosyalarını yada Sistem dosyalarına zarar vererek bir takım hatalara neden olabilirler . Bu hatalardan biride msvcr80.dll hatasıdır. msvcr80.dll  bulunamıyor veya msvcr80.dll geçersiz konum hatası olarak vermektedir. Dediğim gibi bilgisayarınıza yüklediğiniz bir program msvcr80.dll dosyasının yapısı bozmuş olabilir .

msvcr80.dll hatası ile programı çalıştıramaz ve kullanamazsınız. Peki msvcr80.dll hatasını düzeltmek için ne yol izleye biliriz . ? Bu hatayı gidermek için Bu Dosyayı indirip C:\Windows\System32 Klasörü içine atıyoruz.

 Bu Klasör içine attık dan sonra Win + R tuşları ile çalıştır penceresi açıyoruz ve buraya regsvr32 msvcr80.dll komutunu yazarak enterliyoruz. Bu dosyayı fixliyoruz  den sonra Bilgisayarımızdaki sorun hemen hemen düzelmiş olacaktır.

Tags – Etiket ; 

msvcr80.dll hatası , msvcr80.dll düzeltme , msvcr80.dll bulunamadı , msvcr80.dll çözüm , msvcr80.dll hatası nasıl , msvcr80.dll  , msvcr80.dll çözüldü

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın