Sponsorlu Bağlantılar

[ Yeni Yazı ] Lakako.com Nedir..?

4.323 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu yazımda tesadüfü olarak web sitesi nasıl şikayet edilir bölümüne gelen bir şikayet üzerine lakako.com hakkında bir yorum üzerine siteme gelen lakako.com nedir hakkında bir çok anahtar kelime ile ziyaretler olmuştur . Bende bu yazımda Lakako.com nedir hakkında sizlere topladığım bilgileri sunacağım.

lakako nedir

 

 

Lakako.com ilk görünüşte bir arama motorunu andırıyor normalde bir arama motoru yalınız instagram , facebook , Twitter , Google + , Tumbir , Sosyal Videolar arasında kullanıcı aramaktadır. burada arama yaparak size ait yada bir başka profilleri görebiliyor ve takip edilen , takip ettikleriniz ve tüm resimlerinizi göre bildiğiniz bir sitedir. Bu site bana göre bir na mahrem bilgileri paylaşa bilecek bir site gibi görüyorum. Çünkü size ait bilgilere bir başkası da ulaşabilecektir. Kısaca Sosyal Ağ platformlarında kullanıcı araya bileceğiniz bir web sitesi diyebiliriz.

Tags – Etiketler ;

Lakako.com nedir , Lakako.com ne işe yarar , Lakako.com search , Lakako.com arama motoru , Lakako.com bilgi , Lakako.com sosyal arama motoru

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

[ Yeni Yazı ] Lakako.com Nedir..? (4 Yorum)

Yorum Yaz

  1. benim de instagramdaki bir fotografımı görsellerde gösteriyor ne yapmalıyım? Nasıl kaldıracağım bu fotografı?

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın