Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüldü ] Memory Management Hatası ve Çözümleri

998 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar kullanıcıların sık olmasa başlarına gelecek hatalardan biride Memory Management Hatasıdır. Memory Management Hatası Genelde Ram ( bellek ) arızalı oluşundan kaynaklıdır. Bilgisayarımızın Bellek Arızalı kaynaklı olan bu hata nasıl gideril bununla ilgili olarak bir kaç ipucu vermek istiyorum. Memory Management Hatası Ram uyumsuzluğundan kaynaklı olabilir  veya Ramler den kaynaklı arızalarda bu Memory Management mavi ekran hatası verebilir.

Memory Management Hatası Nasıl Çözülür?

Bilgisayarınızda Ramleri Teker teker bilgisayarınızdan Çıkartarak Teker Teker deneyiniz Bozuk Ram tespiti böyle yapabilirsiniz. Birde Ramlerin Slotlara takılan yerlerini Silgi ile sileriz üzerinde yabancı iletkenliği önleyen cisimler var ise bunları da temizlemiş olursunuz ve Ramlere zarar vermemiş olursunuz. Bilgisayarınız Ramlerini Memtest86 ile test edebilirsiniz Sorun Anakart üzerinde Slotlar dan kaynaklı da olabilir. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

[ Çözüldü ] Memory Management Hatası ve Çözümleri (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Merhaba,

    Hatayı bende alıyordum. Ardından farkettim ki RAM ler çift kabal için belli slotlara değil gelişi güzel takılmış.Sorun bundanda kaynaklı olabilir.

    İyi çalışmalar.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın