Sponsorlu Bağlantılar

Tictoc’da Grup Mesajlaşma Nasıl Yapılır…?

3.786 views
Sponsorlu Bağlantılar

Tictoc Güney Kore Menşei bir anlık mesajlaşma uygulamadır. Telefon Rehberinizdeki kişiler ile sohbet edebileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Sohbet edebileceğimiz bu uygulamada bireysel olarak veya oluşturacağımız kişiler ile grup olarak da Tictoc üzerinden mesajlaşa biliriz. Tictoc Grup mesajlaşmanın nasıl yapıldığı hakkında kişiler ekleyerek nasıl Tictoc Grup oluşturulur bunun hakkında bilgi paylaşımı yapmak istiyorum.

Tictoc Uygulamasını Açıyoruz > Sohbetler > Sağ Yukarıda + İşaretine Basıyoruz > Grup Sohbeti için Kişileri işaret ile Seçiyoruz >  Daha Sonra Grup Sohbeti yazan yere basıyoruz ve Grup oluşturmuş oluyoruz. İsterseniz Sağ Üst Köşede … ayarlar işaretine basarak bu grup sohbetine Arkadaş Ekleyebiliyoruz Uyarıları kapatabiliyor , Sohbet Odası için Resim ekleyebiliyoruz , Grup Sohbeti adı verebiliyoruz .

Bundan Sonra Tictoc Grup Sohbeti için Mesajınızı yazarak Paylaşmanız kalacaktır. İsterseniz grup sohbeti içerisinde gelen bildirimleri kapatarak grup sohbeti içinde konuşma seslerini geri planda tutabilir duymamış olursunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın