Sponsorlu Bağlantılar

Lpcloudsvr407.com reklam virüsü nasıl silinir?

313 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımıza bulaşan bu açılır reklam sayfanı bilgisayarımıza indireceğimiz Adwcleaner ve Junkware programları ile kaldıracağız bu işleme başlamadan önce biraz bilgi vereceğim.

Bu gibi açılır reklam siteleri bilgisayarımıza indirdiğimiz demo yada ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bulaşırlar. böyle açılır siteler online yada sosyal medyalara girdiğiniz de karşınıza genelde çıkar. Şimdi Gelelim bu açılır reklamlar sitelerini nasıl kaldırırız.

1- Adım ;

Bilgisayarım > Denetim Masası > Program Ekle / Kaldır > Altında

RightSaver, SafeSaver, DP1815 için Video Player, HD 1,3, BetterSurf, Media Player 1.1, PassShow, LyricsBuddy-1, YutubeAdBlock 1.2, Media Player 1.1, tasarruf Bull, Feven Pro 1.1, Websteroids, tasarruf Bull, HD-Plus 3.5, QuickShare

Gibi bilmediğiniz programları kaldırınız.

2-Adım ;

Tarayıcılarınızı Fabrika Ayarlarına geri döndürün yani resetleyiniz. Nasıl yapıldığı hakkında konu linkleri aşağıda görebilirsiniz.

Not: Yer imlerinizin Yedeğini almayı unutmayın.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

3-Adım ;

Bilgisayarımıza indireceğiniz AdwClenaer programı ile bilgisayarınızı taratınız , bu işlemi yapmadan önce diğer çalışan tüm programları kapatarak taratınız daha sonra lpcloudsvr407.com  ilgili zararlı girdileri Cleaner ile siliniz.Bilgisayarınız yeniden başlayacaktır.

“http://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html” adresi üzerinden adwcleaner programı indirin ve yükleyin bilgisayarla taratın. 

4-Adım ;

“http://www.gezginler.net/indir/junkware-removal-tool.html”  adresinden junkware yazılımı indirin ve yükleyin böylece virüs taraması yaparak temizlik yapınız. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın