Sponsorlu Bağlantılar

{ Çözüldü } Kernel-Power Error Hatası ve Çözümleri

2.378 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Mevlüt

Soru Gönder : Merhaba , Ben Son zamanlar’da sık sık Kernel-Power Error sorunu yaşamaktayım. Bu hata devamlı almaya başladım lütfen yardım eder misiniz.

Cevap : Merhaba Mevlüt Bey , ilk önce Soru Gönder bölümünü kullandığınız için teşekkürler. Sorun için Mail adresinize cevap link yollanmıştır.

Kernel-Power Error hatasının ilk başta neden kaynaklı olduğu bakmak gerekir. Bu Hatalar Bozuk Ram bellek yanlış sürücü yüklemeleri , veya çalışan programlardan kaynaklı olarak yaşanmaktadır. bilgisayarınız Kernel-Power Error hatasından sonra yeniden başlaya bilir veya kapanabilir .

Kernel bilgisayar donanımları ile yazılımlar arasında uyumu sağlayan ara bilimdir. Bu yüzden yola çıkacak olursak son yüklenen programların sürücüleri güncel olmayarak uyumsuz çalıştığı için böyle bir hata alınabilir. En son yüklediğiniz sürücüleri kaldırınız işletim sisteminizi uygun sürücüyü tekrar yükleyin.

Eğer Bu sorun devam ediyor ise bilgisayarınıza bir sistem geri yüklemesi yaparak tekrar deneyiniz. Sistem Geri Yüklemesi bilmeyenler için buradan nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Bunlardan sonra Ekran kartı ve Ram ( Bellek ) donanımlarını kontrol ediniz. Ekran Kartının sürücüsünü güncelleyin Ram ( Bellek ) slotlarından sökün ve silgi ile temizleyin daha sonra teker teker slotları takarak deneyin. kontrol ediniz eğer buda çözüm olmaz ise Temiz bir kurulum yapınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın